Jak czytać mało i wiedzieć dużo

Czy to możliwe? Tak. Pod warunkiem, że czytasz tylko wyselekcjonowane treści.

Jak to działa?

To proste. Wybierasz darmową prenumeratę czasopisma i co kilka dni (w zależności od tytułu) otrzymujesz najnowsze wydanie na swój tablet, smartfon czy e-czytnik.

Każde wydanie zawiera artykuły, które ukazały się w ciągu ostatnich dni w wybranych serwisach internetowych. Nie musisz więc zaglądać na każdy z nich, aby być na bieżąco. Co więcej – po ściągnięciu wydania na Twoje urządzenie, nie potrzebujesz już połączenia z Internetem – możesz przeczytać je później offline.

Co warto przeczytać?

Jeśli interesują Cię nowości z branży IT, koniecznie zaprenumeruj Spider’s Web,lub IT Tech Blog. Wartościowe komentarze na temat polskiej branży internetowej prezentuje także Artur Kurasiński.

Dla uczących się języków lekturą obowiązkową będzie Unleashed English – to zbiór ciekawostek z języka angielskiego. O języku niemieckim pisze z kolei Łukasz Tyczkowski.

Humaniści znajdą także coś dla siebie: ciekawostki historyczne opisują autorzy czasopism Ale historia i Nieznana historia. O literaturze przeczytać można w A to książka właśnie! a o filmie np. w artykułach Michała Oleszczyka czy znanego reżysera Piotra Wereśniaka.

Porad na temat rozwoju osobistego i planowania kariery zawodowej udziela Michał Pasterski.

Bieżące trendy w branży marketingu, PR, i social media komentują Paweł Tkaczyk, Natalia Hatalska czy Jacek Gadzinowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *